Lazer Epilasyon

Nova Poliklinikte, lazer epilasyon “gerçekten” bizim işimiz.  Neden mi? Lazer Epilasyon, NOVA POLİKLİNİK’in başlıca ve öncelikli uzmanlık alanıdır.

NOVA POLİKLİNİK çok uzun yıllar Türkiye’deki lazer epilasyon cihazlarının yetkili teknik servis hizmeti veren Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği mezunu Ali ihsan Dal ile lazer ve estetik teknolojilerinin tanıtımı konusunda  çalışmış Zeynep Çayırlıoğlu tarafından kurulmuştur. Bu nedenle farklı cihazların ve bunların müşteriler üzerindeki uygulamalarının sonuçlarını deneyimleme fırsatı ve avantajı oluşmuştur.

NOVA POLİKLİNİK bu alanda önemli cihaz ve uzman yatırımı yapmış olan ender kurumlardan biridir. Mülkiyeti NOVA POLİKLİNİK’e ait olan 2 adet Alexandrite marka epilasyon cihazı, tam ve eş zamanlı olarak hizmet verebilmektedir. Kurumumuz aynı zamanda çok uzun yıllardır Alexandrite Yetkili Teknik Servis lisansına sahiptir.

Bu iki ayrıcalık, kiralık cihazlarla ya da teknik destek ve bakım gereksinimleri için hizmet alan kurumlardaki uygulamalara oranla, müşterilerimize önemli fiyat avantajı sağlar. NOVA POLİKLİNİK’te müşterilerimiz, epilasyon denince akla ilk önce gelmesi gereken güvenli ve etkili yüksek kalitedeki hizmeti, çok daha uygun ücretlendirmelerle edinebilmektedir.